نگارخانه رضوان میزبان نمایشگاه "از بین خطوط بخوانید "

 نگارخانه رضوان میزبان نمایشگاه "از بین خطوط بخوانید "
آیین گشایش نمایشگاه "از بین خطوط بخوانید " روز گذشته و در میان استقبال هنرمندان ، هنرجویان و علاقمندان خوشنویسی درنگارخانه رضوان برگزار شد.
کاظم خراسانی خالق این آثار در گفتگو با روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی در مورد آثار خود می گوید : آثار این نمایشگاه بیشتر در قالب فرم هستند و فقط در بخش کوچکی از آثار از نوشتار استفاده شده است .
وی افزود : در این نمایشگاه 48 اثر منتخب از بین تقریبا هفتاد اثر در معرض دید عموم قرار گرفته است؛ غالب این آثار در دوماه اخیر تولید شده  اما بخشی نیز مربوط به سالهای 93 و 94 است .
  خراسانی در تعریف نقاشیخط می افزاید : نقاشی خط یک رشته هنری میان رشته ای است ، حاصل تلفیق هنرهای خوشنویسی ،  گرافیک و نقاشی و به همین سبب جذابیت بصری آن دو چندان شده است ، د راین نمایشگاه نمونه های مختلفی از نقاشی خط به نمایش گذاشته شده است و می تواند نظر هر طیف از هنرمندان را به خود مشغول کند .
 وی در ادامه ضمن تشکر از موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی  افزود : سیاست آفرینشهای هنری  همواره بر حمایت از هنرمندان استوار بوده است و طی این سالها  توانسته است  هنرمندان بسیار خوبی را در مراکز خود جمع آوری نموده  و به  خلق آثار نفیس هنری پرداخته است .
شایان ذکر است این نمایشگاه که از 18 آذر ماه گشایش یافته است  تا 30 ماه جاری همه روزه از ساعت 9 تا 13 و 16 تا 19 در محل نگارخانه رضوان واقع در کوهسنگی 17 پذیرای علاقمندان خواهد بود .  
تاريخ: ۱۳۹۶/۹/۱۹