توان یابان مرکز کوشا با پروانه ها همسفر شدند

 توان یابان مرکز کوشا با پروانه ها همسفر شدند
جمعی از توان یابان کودک و نوجوان مرکز کوشا مهمان ویژه برنامه «همسفر با پروانه ها » در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) در 7 آذر ماه شدند.
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی، مرتضی عطاریان، مسئول مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) با اعلام این خبر گفت: در این برنامه حدود 80 نفر از کودکان و نوجوانان کم توان جسمی حرکتی مرکز کوشا به همراه والدین و مربیان خود از طرح «همسفر با پروانه‌ها» بازدید نمودند.
عطاریان افزود: در این بازدید که با شور و نشاط خاصی همراه بود، مخاطبین از طریق تماشای نمایش و بیان راوی برنامه با سیره و اخلاق رضوی آشنا شدند.
وی در ادامه ابراز کرد: این مجتمع با برنامه ریزی و اجرای برنامه های متنوع برای اقشار مختلف سنی به ویژه کودکان و نوجوانان سعی در آموزش  و ترویج فرهنگ مهر پرور رضوی داشته و در طول سال پذیرای طیف وسیعی از علاقه مندان به فراگیری معارف اهل بیت خصوصا رضوی با استفاده از ابزار هنر را دارد.
یادآور می شود طرح « همسفر با پروانه ها» در هفتمین سال اجرای خود ، در قالب 5 آیتم نمایشی با موضوع اخلاق و سیرۀ رضوی و با محوریت احادیث رضوی ویژۀ دانش آموزان دورۀ اول و دوم دبستان همه روزه در سه نوبت  در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) واقع در خواجه ربیع اجرا می‌شود.
تاريخ: ۱۳۹۶/۹/۷