ارسال محموله شادمانی برای کودکان زلزله زده

 ارسال محموله شادمانی برای کودکان زلزله زده

همزمان با شب رحلت جانگداز پیامبر رحمت (ص)، اولین محموله اسباب بازی با عنوان « شادمانی کوچک » برای کودکان زلزله زده کرمانشاه  25 آبان ارسال شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی، مرتضی عطاریان، سرپرست مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) با بیان این خبر گفت: محموله ارسال شده برای کودکان دختر و پسر در نظر گرفته شده است.
عطاریا ن افزود: از آنجایی که در هر حادثه ای معمولا کودکان آسیب بیشتری به لحاظ روحی و جسمی می بینند، این مجموعه فرهنگی با تهیه اسباب بازی برای کودکان زلزله زده، سعی در التیام و همدردی آنان نموده است.
وی با اشاره به حدیثی از پیامبر اسلام (ص) " کودکان را دوست بدارید و با آنان مهربان باشید" افزود: این حرکت هرچند کوچک می تواند بهانه ای برای عمل به این حدیث گهربار و نمونه عینی برای ایجاد حس همدردی و نوع دوستی در فرزندانمان باشد.
سرپرست مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) اظهار کرد: این مجتمع همچنین با اعلام فراخوانی با شعار" اگر گونه هایشان تر شده است، اما با شادمانی کوچکی می خندند..."  اقدام به جمع آوری اسباب بازی برای کودکان مناطق زلزله زده نموده است.
وی در ادامه افزود: متقاضیان می توانند برای اهدای اسباب بازی همه روزه  (حتی ایام تعطیل) از 25 آبان تا 10 آذر از ساعت 8 تا 19 به مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) واقع در خواجه ربیع 23 به صورت حضوری مراجعه و یا برای هماهنگی بیشتر با شماره تلفن 37416663 تماس حاصل نمایند.  
 
تاريخ: ۱۳۹۶/۸/۲۵