«جشن خورشید» ویژه کودکان و نوجوانان در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) آستان قدس رضوی برگزار می شود

 «جشن خورشید» ویژه کودکان و نوجوانان در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) آستان قدس رضوی برگزار می شود

همزمان با ایام دهه کرامت، ویژه برنامه« جشن خورشید» با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری برای گروه سنی کودک و نوجوان در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) آستان قدس رضوی برپا می شود.

مسئول مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) ضمن اعلام این خبر گفت: در دهه مبارک کرامت ( میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) تا میلاد امام رضا(ع) ) ویژه برنامه «جشن خورشید» به آیین هر ساله خود در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره)، وابسته به موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی برگزار می شود.

مرتضی عطاریان خاطرنشان کرد: در ویژه برنامه «جشن خورشید» جمعی از هنرمندان در حوزه های مختلف مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) برای کودکان و نوجوانان به اجرای برنامه می پردازند.
وی گفت: «جشن خورشید» با بخش های متنوع و جذابی نظیر نمایش عروسکی، بیان احادیث و روایات رضوی، مسابقه و بازی اوقات خوش و پر از شور و نشاطی را برای بچه های منطقه کم برخوردار خواجه ربیع رقم خواهد زد.

مسئول مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) تصریح کرد : در بخش دیگر این برنامه که ویژه گروه سنی کودک و نوجوان تدارک دیده شده از ساعت 16:30 تا 17:30 سه کارگاه نقاشی ، خط و کاردستی در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) برگزار می گردد.

عطاریان در پایان گفت: مخاطبین در ایام دهه کرامت می توانند همه روزه از ساعت 17:30 الی 19 از ویژه برنامه« جشن خورشید» که در محل مجتمع امام خمینی( ره ) برگزار می گردد بهره مند شوند.
گفتنی است، ویژه برنامه « جشن خورشید» در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) واقع در خواجه ربیع 23 پذیرای کودکان و نوجوانان خواهد بود.

تاريخ: ۱۳۹۶/۵/۲