رونمایی از پوستر پنجمین جشنواره خانه دوست

 رونمایی از پوستر پنجمین جشنواره خانه دوست
پوستر پنجمین جشنواره ملی عکس خانه دوست ، با حضور مدير عامل و معاون هنرى موسسه آفرينش هاى هنرى ، دبير جشنواره و عكاس پوستر در محل موسسه آفرینش های آستان قدس رضوی رونمایی شد.
به گزارش آستان نیوز کیارنگ علایی دبیر جشنواره عکس خانه دوست در ایین رونمایی از پوستر پنجمین جشنواره ملی عکس خانه دوست گفت: خرسندیم که به بهانه رسیدن این جشنواره به فصل پنجم خود ، این اتفاق خوب افتاد.
دبیر جشنواره عکس خانه دوست با بیان اینکه جشنواره ملی عکس خانه دوست در طول چهار دوره قبلی خود پذیرای چهل و دو هزار عکس از سه هزار و نهصد عکاس از دویست و پنجاه شهر بوده است افزود: تصویری که برای پوستر جشنواره پنجم در نظر گرفته شده از آثار برگزيده دوره قبل جشنواره است. خانم فاطمه مردانی بیش از 20 سال در حوزه تدریس مشغول بکار بوده و هم اکنون نیز دانشجوی ارشد گرافیک است.
علایی خاطرنشان کرد: این عکس که توسط فاطمه مردانی و با طراحی گرافیکی مریم جعفری گرافیست موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی به عنوان پوستر پنجمین جشنواره ملی عکس خانه دوست انتخاب شده و بعنوان نماد اصلی در تبلیغات و اخبار این جشنواره استفاده و معرفی خواهد شد.
فاطمه مردانى در مورد انتخاب عکس خود به عنوان پوستر پنجمین جشنواره ملی عکس خانه دوست گفت: قطعا هرکس با توجه به زحمتی که می کشد در انتظار یک نتیجه خوب است و این اتفاق برای من واقعا یک هیجان عجیبی داشت. انسان وقتی بازخورد خوبی از کارش می بیند انرژی مضاعفی برای ادامه راه پیدا می کند و این اتفاق خوب را از لطف خداوند و عنایت حضرت رضا(ع) می دانم .
گفتنی است پنجمین جشنواره ملی عکس خانه دوست که توسط موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی برگزار می گردد در قدم اول خود پذیرای هجده عکاس حرفه ای از سراسر ایران در قالب یک فرصت هنری است تا در مشهد به عکاسی و پژوهش علمی در باب موضوع بپردازند. و سپس اردوی کشوری این جشنواره پذیرای ده ها عکاس از شهرستان های مختلف است که ضمن حضور در کارگاه های علمی جشنواره در مشهد، به تولید عکس در موضوع جشنواره خواهند پرداخت.
تاريخ: ۱۳۹۶/۵/۲