مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) در گرماگرم تابستان

 مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) در گرماگرم تابستان

فصل گرم تابستان با روزهای کشدار و بلندش و فراغت از تحصیل همه و همه دست به دست هم داده اند تا دانش آموزان و نونهالان را به سوی کلاسهای تابستانی بکشانند و امید دارند این کلاسها ضمن پرکردن اوقات فراغت شان راهگشای زندگی و آینده آنان نیز باشد.
مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) وابسته به موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی اکنون سالهاست که چراغ خاموش و بی هیچ هیاهویی کودکان و نوجوانان بسیاری را در منطقه کم برخوردار خواجه ربیع زیر چتر خود گرفته و با برگزاری انواع برنامه های فرهنگی و هنری در کنار کلاسهای آموزش هنر جذب این مرکز نموده است .
مرتضی عطاریان مسئول مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) برنامه های این مرکز در فصل تابستان را تشریح کرده و گفت : امسال تابستانی پرشورتر برای کودکان و نوجوانان منطقه رقم زده ایم ، برگزاری چندین ویژه برنامه در مناسبت های مختلف ، اردوی فرهنگی زیارتی قم برای دختران 12 تا 18 سال و کلاسهای آموزش هنر با کمترین میزان شهریه در دستور کار تابستان امسال قرار دارد .
وی افزود: امسال نیز مانند سنوات گذشته مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) دوره های آموزش نقاشی ( رنگ و روغن ) ، طراحی ، آبرنگ ، خوشنویسی ، نقاشی کودکان ، بازی – آموزش ، طراحی دوخت ،‌کاردستی ، کامپیوتر ، معرق و .... را برگزار می نماید که با استقبال شایان توجه هنرجویان قرار گرفته است .
عطاریان افزود: از دیگر برنامه های این مرکز که امسال برای اولین بار در این مرکز اجراخواهد شد برگزاری اردوی فرهنگی – زیارتی قم ویژه دختران است که هم اکنون اقدامات اولیه صورت گرفته و انشاالله گروهی از دختران نوجوان هنرجوی این مرکز که تا کنون به حرم حضرت معصومه سلام الله علیها مشرف نشده اند به مناسبت ولادت این بانوی بزرگوار و دهه مبارک کرامت و با هزینه کرد آستان قدس رضوی راهی قم خواهند شد .
وی در پایان از برگزاری جشن در دهه کرامت خبر داد و افزود : امسال نیز هر روز در ایام مبارک دهه کرامت با جشن میلاد میزبان کودکان ، نوجوانان و والدین آنها هستیم ؛ که در کنار این جشن نیز کارگاه های آموزش طراحی و خوشنویسی بصورت رایگان برگزار خواهد شد .

تاريخ: ۱۳۹۶/۴/۲۷