به مناسبت حلول رمضان‌المبارک؛ «ماه مهربانی» به بچه‌های منطقه خواجه‌ربیع لبخند می‌زند

 به مناسبت حلول رمضان‌المبارک؛ «ماه مهربانی» به بچه‌های منطقه خواجه‌ربیع لبخند می‌زند

مسئول مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) با بیان این مطلب گفت: در ایام ماه مبارک رمضان امسال طبق سنوات گذشته برای کودکان و نوجوانان برنامه‌های فرهنگی، هنری متفاوت و شادی را فراهم کرده‌ایم.
مرتضی عطاریان ادامه داد: ماه مهربانی، عنوان این برنامه است که از ابتدای ماه مبارک رمضان، همه روزه با قرائت قرآن کریم توسط یکی از قاریان نوجوان منطقه آغاز شده و سپس با بخش‌های مختلفی چون ‌مسابقه، ‌بازی و نمایش اجرا خواهد شد.

وی افزود: به دلیل تداخل زمانی ماه مبارک رمضان با ایام امتحانات خرداد، برخی از دانش‌آموزان منطقه در مقاطع مختلف سرگرم درس و امتحان هستند. اما گروه هنری مجتمع امام خمینی(ره) آماده پذیرایی از کودکان و نوجوانان علاقه‌مند است و سعی داریم در یک فضای شاد و کودکانه، اهداف فرهنگی خود را از این طریق با بچه‌ها به اشتراک بگذاریم.
مسئول مجتمع امام خمینی(ره) به دیگر فعالیت‌های این مرکز در ایام ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: علاوه بر برنامه ماه مهربانی، ‌تلاوت یک جز قرآن کریم برای بزرگ‌سالان نیز همه روزه از ساعت 16 تا 17 در مجتمع برپا خواهد شد و همچنین امیدواریم بتوانیم برنامه‌ای برای بچه‌های روزه اولی داشته باشیم.

گفتنی است ویژه‌برنامه «ماه مهربانی» همه روزه در ایام مبارک رمضان از ساعت 16 تا 18:30 در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) واقع در خواجه‌ربیع 23 پذیرای کودکان و نوجوانان علاقه‌مند خواهد بود.

تاريخ: ۱۳۹۶/۳/۸