آغاز داوری دهمین جشنواره بین المللی دانش آموزش خورشید ولایت

 آغاز داوری دهمین جشنواره بین المللی دانش آموزش خورشید ولایت

داوری آثار دهمین جشنواره بین المللی خورشید ولایت ، با ارزیابی اولیه این آثار توسط کارشناسان هنری در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) آغاز شد .
به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) مرتضی عطاریان مسئول مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) در این باره گفت : داوری دهمین جشنواره دانش آموزی خورشید ولایت از روز گذشته و با ارزیابی اولیه آثار خوشنویسی آغاز شد و بر طبق برنامه طی هفته آینده ارزیابی اولیه در مورد سایر آثار نیز در بخش های مختلف صورت خواهد گرفت .
عطاریان در مورد انتخاب داوران این جشنواره گفت : مانند هر سال جمعی از کارشناسان و هنرمندان موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی و هنرمندان خبره استان به ارزیابی و داوری آثار خواهند پرداخت .
وی افزود : در مرحله اول آثار ارزیابی کلی شده و آثاری که به قوانین جشنواره پایبند نبوده اند کنار گذاشته می شوند ؛ در مرحله دوم آثار از لحاظ کیفی مورد بررسی قرار خواهند گرفت .
عطاریان به نگاهی به آثار خوشنویسی و نقاشی که در حال ارزیابی اولیه است می افزاید : از لحاظ کمی تعداد آثار رسیده به جشنواره به نسبت دوره های پیشین ، رشد داشته است و امیدواریم این رشد در کیفیت آثار نیز مشاهده شود .
شایان ذکر است جشنواره خورشید ولایت که دهمین دوره آن امسال برگزار می گردد در هشت رشته شامل دلنوشته ، نقاشی ، خوشنویسی ، داستان ، شعر ، عکاسی ، فیلم کوتاه و سرود برای دانش آموزان مقاطع مختلف در داخل و خارج کشور برگزار می شود .

تاريخ: ۱۳۹۶/۲/۲۰