"عمو سیبیلو" در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره)

 "عمو سیبیلو" در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره)

نمایش " عمو سیبیلو " از روز شنبه در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) برای کودکان و نوجوانان منطقه به روی صحنه می رود.


به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) نمایش صحنه ای عمو سیبیلو به نویسندگی و کارگردانی مهدی سیم ریز از روز شنبه 9 اردیبهشت الی چهارشنبه 13 اردیبهشت در سالن تئاتر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) به روی صحنه می رود.

این نمایش که جایزه دوم کارگردانی و نویسندگی را برای مهدی سیم ریز ، دوم بازیگری برای حسین طاهری ، تقدیر بازیگری زن برای زهرا ناوشکی و برگزیده طراحی صحنه و بروشور را برای لیلا بحری و فهیمه غفاری در دهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان رضوی به ارمغان آورده است حکایت عمو سیبیلو راننده سرویس مهربان دبستان دخترانه امید است که طی ماجرایی از مدرسه اخراج می شود .. .
این نمایش از روز شنبه هر روز در سه نوبت در ساعت های 8:30 ، 10:30 و 13:30 برای دانش آموزان مشهدی و کودکان و نوجوانان منطقه به روی صحنه می رود.

شایان ذکر است : مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) که یکی از قطب های تئاتر کودک مشهد است در راستای گرامیداشت اعیاد سعید ماه های رجب و شعبان ، دو نمایش اینجا خانه من است و عمو سیبیلو را به کودکان و نوجوانان مشهدی هدیه نمود که شب گذشته نمایش " اینجا خانه من است " در آخرین اجرای خود پس از 16 اجرا در چهار روز ، میزبان جواد اشکذری رئیس انجمن نمایش خراسان رضوی ، حسین طاهری از پیشکسوتان تئاتر مشهد ، جمعی از هنرمندان تئاتر شهر و کودکان و نوجوانان منطقه بود.

تاريخ: ۱۳۹۶/۲/۹