مدیر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) از برگزاری چندین ویژه برنامه در فصل بهار خبر داد

 مدیر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) از برگزاری چندین ویژه برنامه در فصل بهار خبر داد

مدیر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) : همزمان با ایام پربرکت رجب ، شعبان و رمضان چندین ویژه برنامه برای مشهد و حومه تدارک دیده ایم.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) مرتضی عطاریان در تشریح جزئیات این برنامه ها افزود : دو نمایش تولید شده در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) " اینجا خانه من است " به کارگردانی محبوبه پاداش و " عمو سیبیلو " به کارگردانی مهدی سیم ریز ( از آثار برگزیده دهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان رضوی) از شنبه 2 اردیبهشت به مدت دو هفته هر روز در سه نوبت به صورت رایگان برای کودکان و نوجوانان مشهدی اجرا خواهد شد .

مدیر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) افزود : در راستای حمایت از اقشار کم برخوردار از این پس تا پایان تابستان هر هفته در یکی از روستاهای حومه شهر به نمایش فیلم و تئاتر خواهیم پرداخت که این برنامه از همین هفته و با حضور در روستاهای زلزله زده فریمان با اجرای نمایش " من گریه نمی کنم " به کارگردانی حسن ثانی آغاز خواهد شد .
وی اذعان داشت : در شام ولادت حضرت صاحب الزمان نیز در جشنی ویژه و شاد میزبان کودکان و نوجوانان خواهیم بود .

عطاریان همچنین از برگزاری ویژه برنامه ربیع القرآن در ماه مبارک رمضان خبرداد و گفت : امسال نیز همانند سالهای گذشته در روزهای ایام ماه مبارک رمضان میزبان خانواده های منطقه در برنامه ربیع القرآن خواهیم بود که برآنیم تا امسال با شرایطی بهتر و متفاوت تر اجرا شود .

وی در پایان ضمن اشاره به دوره های اشاره به کلاسهای آموزشی این مجتمع افزود : د راین فصل نیز دوره های آموزشی متفاوت از جمله طراحی ،‌نقاشی ، خوشنویسی ، خیاطی ، کامپیوتر و ... بدور از انگیزه های اقتصادی و با حداقل شهریه همراه با برنامه های جنبی ( اردوها و بازدیدهای آموزشی) برگزار خواهد شد .

تاريخ: ۱۳۹۶/۲/۴