در نمایشگاه خوشنویسی شیدایی قلم برگزار می شود ؛ اولین نشست تخصصی سیاه مشق در نگارخانه رضوان

 در نمایشگاه خوشنویسی شیدایی قلم برگزار می شود ؛ اولین نشست تخصصی سیاه مشق در نگارخانه رضوان
اولین نشست تخصصی سیاه مشق در نمایشگاه جمعی از اساتید انجمن خوشنویسان ایران با عنوان شیدایی قلم در نگارخانه رضوان برگزار می شود .
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ، محمد ظریف صدر با اعلام این خبرگفت : همزمان با ایام الله دهه فجر و بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران نمایشگاه جمعی از اساتید انجمن خوشنویسان ایران با عنوان شیدایی قلم برگزار خواهد شد که در این نمایشگاه 60 اثر از 22 استاد انجمن خوشنویسان ایران به مدت دو هفته در نگارخانه رضوان به نمایش گذاشته می شود .
وی افزود :این نمایشگاه با همکاری موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ، انجمن خوشنویسان ایران و انجمن خوشنویسان ایران شعبه مشهد ،از 9 تا 21 بهمن در نگارخانه رضوان  برگزار خواهد شد.
ظریف همچنین از برگزاری اولین نشست تخصصی سیاه مشق در این نمایشگاه خبرداد و افزود : در دومین روز نمایشگاه شیدایی قلم ( یک شنبه 10 بهمن ) از ساعت 17 الی 20 ،‌با حضورجمعی از بهترین اساتید ایران از جمله غلامحسین امیرخانی ،‌علی شیرازی ،‌علی اشرف صندوق آبادی ، احمد ابوطالبیان و اساتید شرکت کننده در نمایشگاه ،  اولین نشست تخصصی سیاه مشق ایران برگزار خواهد شد .
مدیر نگارخانه رضوان اذعان داشت :در این نمایشگاه  50 درصد  از درآمد حاصل از فروش آثار به امور خیریه اختصاص داده می شود  .
شایان ذکر است مراسم گشایش این نمایشگاه روز شنبه 9 بهمن از ساعت 17 الی 20 در نگارخانه رضوان برگزار خواهد شد و این نمایشگاه تا 21 بهمن ادامه خواهد داشت ، علاقمندان می توانند جهت بازدید از این نمایشگاه همه روزه از ساعت 9 الی 13 و 17 الی 20 به نگارخانه رضوان واقع در کوهسنگی 17 مراجعه نمایند.
تاريخ: ۱۳۹۵/۱۱/۵