با حضور عوامل تولید و هنرمندان انجام شد؛ رونمایی و اکران ویژه انیمیشن های رضوی در مشهد

 با حضور عوامل تولید و هنرمندان انجام شد؛ رونمایی و اکران ویژه انیمیشن های رضوی در مشهد
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی یکشنبه و با حضور جمعی از اهالی هنر، خبرنگاران و عوامل تولید تعدادی از انیمیشن های رضوی در فرهنگسرای رسانه رونمایی شد.
مهدی سیم ریز در حاشیه اکران ویژه انیمیشن های تولید شده در موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی، در جمع خبرنگاران  شرکت کننده در این برنامه اظهار داشت: این موسسه در چهار سال اخیر بصورت کاملا تخصصی به مقوله سخت و حساس تولید انیمیشن وارد شده است و این آثار را با محوریت ترویج فرهنگ و سیره رضوی تولید کرده است .
وی با اشاره به مقام های کسب شده  آثار تولید شده مذکور اضافه کرد: آثاری همچون «در مسیر باران»، مجموعه انیمیشن های کوتاه «لالایی»، «وصال» و «قفل طلا» از جمله انیمیشن های تولید شده توسط موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی است که در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر و جشنواره انیمیشن رضوی مقام های مختلفی را کسب کرده است.
سیم ریز افزود: قرار است در آینده ای نزدیک انیمیشن هایی با موضوعاتی همچون انقلاب اسلامی و مدافعان حرم نیز توسط هنرمندان فعال کشور با حمایت موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی ساخته شود.
لازم به ذکر است در این برنامه آثاری همچون  «در مسیر باران»، مجموعه «لالایی»، «وصال» و «قفل طلا»  با حضور سازندگان  و عوامل ساخت این آثار اکران شد .
تاريخ: ۱۳۹۵/۵/۲۵