مدیر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) خبر داد ؛ برپایی نمایشگاه آثار منتخب کودکان شرکت کننده در جشن خورشید

 مدیر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) خبر داد ؛ برپایی نمایشگاه آثار منتخب کودکان شرکت کننده در جشن خورشید

مدیر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) از برگزاری نمایشگاهی از آثار منتخب کودکان و نوجوانان شرکت کننده در کارگاه های آموزشی جشن خورشید در نگارخانه این مجتمع همزمان با شب میلاد امام رضا (ع) خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ستاد خبری موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی، مرتضی عطاریان در گفت و گو با خبرنگار ما هدف از برگزاری جشن خورشید در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره)  را ایجاد نشاط و شادی برای کودکان همراه با رشد و اعتلای آموزشی کودکان و نوجوانان برشمرد و اظهار داشت: همه برنامه های این جشن با محوریت فرهنگ رضوی، اخلاقی و مباحث دینی اجرا می شود که با زبانی ساده و غیرمستقیم آموزش های لازم را به این گروه سنی ارائه می دهد.
وی افزود:  از اولین روز دهه با برکت کرامت، هر روز عصر سه کارگاه نقاشی، خوشنویسی و کاردستی به مدت یک ساعت و نیم با همکاری پنج مربی برای کودکان و نوجوانان برگزار می شود که خوشبختانه با استقبال قابل توجهی  از طرف کودکان و نوجوانان روبه رو شده است.
مدیر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) از برگزاری نمایشگاهی از آثار منتخب کودکان و نوجوانان ویژه کارگاه های آموزشی جشن خورشید در نگارخانه این مجتمع همزمان با شب میلاد امام رضا (ع) خبر داد و گفت: برنامه دیگری که همزمان با شب میلاد امام رضا (ع) در این مجتمع اجرا می شود، نورافشانی خواهد بود.
عطاریان اضافه کرد: یکی دیگر از برنامه های ما در هر روز این است که کودکان و نوجوانان به تماشای برنامه هایی همچون اجرای مسابقه و نمایش عروسکی همراه با قصه گویی و بازی می نشینند.
وی از استعدادیابی انجام شده در این کارگاه ها خبر داد و بیان کرد: قرار است کلاس های آموزشی ویژه ای برای کودکان و نوجوانان با استعداد در سه رشته نقاشی، خوشنویسی و تهیه کاردستی در طول سال برگزار شود.
گفتنی است جشن خورشید همراه با برنامه های فرهنگی و هنری برای کودکان و نوجوانان تا پایان دهه کرامت هر شب ساعت 17 تا 19:30 در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) واقع در خواجه ربیع 23 برگزار می شود.
تاريخ: ۱۳۹۵/۵/۲۳