فراخوان پنجمین دو سالانه تذهیب های قرآنی منتشر شد

 فراخوان پنجمین دو سالانه تذهیب های قرآنی منتشر شد

به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری ؛ علی ثابت نیا  با اشاره به برگزاری موفق دو سالانه تذهیب های قرآنی  در چهار دوره گذشته از برگزاری آن برای پنجمین دوره خبر داد و گفت : در فراخوان دو سالانه پنجم علاوه بر ادامه مسیر گذشته ؛ به منظور خلق آثار در قالب سنت های نگارگری ایرانی و شیوه معاصر و پرداختن به مضامین مذهبی و داستان ها و مفاهیم  قرآنی بخش نگارگری نیز مد نظر قرار گرفته و در متن گنجانده شده است .
وی افزود : پنجمین دو سالانه تذهیب های قرآنی در چهار  بخش با عناوین تذهیب ، تشعیر ، گل و بوته – گل و مرغ  و نگارگری مذهبی با موضوعات قرآنی و زندگی حضرت امام رضا علیه السلام در آذر ماه سال 95 برگزار خواهد شد .
دبیر دو سالانه تذهیب های قرآنی ، در تشریح بخش های مختلف فراخوان گفت : در این فراخوان بخش های مختلف مسابقه ، آئین نامه ، جوایز هر بخش ، معیارهای داوری و روز شمار دو سالانه  به تفصیل پرداخته شده است .
وی  از ارسال فراخوان برای شرکت کنندگان دوره های پیشین خبر داد و افزود :  فراخوان تا پایان آذرماه به کلیه مراکز هنری کشور نیز ارسال خواهد شد و هنرمندان تا 27 آبان 95 فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند .
 علاقمندان می توانند جهت مشاهده و دریافت متن فراخوان به سایت دو سالانه به آدرس tazhib.org  مراجعه نمایند ؛ همچنین دبیرخانه دو سالانه از طریق شماره تلفن های
 6-38423575-051 پاسخ گوی سوالات شرکت کنندگان خواهد بود.
تاريخ: ۱۳۹۴/۹/۱۶