در نهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان ضامن آهو "هتل " از مجتمع امام خمینی (ره ) همه ی جوایز را به خانه برد

 در نهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان ضامن آهو "هتل " از مجتمع امام خمینی (ره ) همه ی جوایز را به خانه برد
در آئین اختتامیه نهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان ضامن آهو  نمایش "هتل" به نویسندگی و کارگردانی مهدی سیم ریز توانست در بخش های مختلف عناوین برتر را به خود اختصاص دهد .

به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ،نمایش هتل که از مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره)  وابسته به موسسه آفرینشهای هنری به جشنواره ضامن آهو راه یافته بود توانست عناوین متعددی را از آن خود کند .

مهدی سیم ریز عنوان دوم در بخش نویسندگی و کارگردانی ،عنوان های اول ، دوم و تقدیر بازیگری زن به ترتیب به خانمها مینا قهرمانی ، زهرا ناوشکی و فاطمه حسن زاده ، لیلا بحری عنوان اول طراحی بروشور و عنوان اول طراحی صحنه به سید وحید حمیدزاده و لیلا بحری اختصاص یافت .
همچنین در بخش عروسکی نیز ، نمایش لی لی لی لی حوضک که از مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) به جشنواره راه یافته بود توانست عنوان دوم را در بخش های عروسک گردانی و عروسک سازی به خود اختصاص دهد .
در بخش عروسک گردانی ضمن تقدیر از سمیه قائمی ، سحر حسن زاده و فهیمه اسدیان ، عنوان دوم عروسک گردانی مشترکا به مریم نوقابی و سحر دستمرد تعلق گرفت .در بخش عروسک سازی نیز فرشته ابراهیمی عنوان دوم را از آن خود کرد .
در نهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان ضامن آهو ، 10 نمایش از استان های خراسان رضوی، همدان، هرمزگان، تهران و مازندران شرکت داشتند که سه نمایش هتل ، لی لی لی لی حوضک و بر بال آرزو از مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره ) وابسته به موسسه آفرینشهای هنری به این جشنواره راه یافته بودند .
  
تاريخ: ۱۳۹۴/۷/۲۲