آخرین روز دهه کرامت با اجرایی ویژه از برنامه جشن خورشید

 آخرین روز دهه کرامت با اجرایی ویژه از برنامه جشن خورشید

ویژه برنامه های دهه کرامت در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) با برگزاری آخرین برنامه جشن خورشید به کار خود پایان داد.

مرتضی عطاریان مدیر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) با اعلام این مطلب و در نگاهی به مجموعه برنامه های این مرکز در ایام دهه کرامت گفت : ما در این ایام هر روز با دو برنامه در کنار کودکان و نوجوانان این منطقه بودیم . در برنامه اول در دو کارگاه خوشنویسی و نقاشی برای کودکان در بازه سنی 4 تا 14 سال به آموزش مقدمات این دوهنر پرداختیم و در برنامه دوم با اجرای مجری توانمند محمد صادق زاده و با حضور هنرمندان تئاتر مشهد از جمله استاد جواد محمدزاده ، صبا تحققی ، وحید حمیدزاده و ... در آیتم های نمایش ، بازی ، مسابقه و پرده خوانی در کنار کودکان و نوجوانان ایام با سعادت ولادت دو بزرگوار اهل بیت را در جشن خورشید به شادی نشستیم .

وی همچنین یاد آور شد در شب ولادت امام رضا (ع) یکی از شب های به یاد ماندنی این مجتمع ، با برگزاری برنامه نور افشان در حضور پر نشاط مردم رقم خورده است.

وی افزود : در جهت تشویق کودکان برای آموختن هنر از بین شرکت کنندگان در کارگاهها در ایام دهه کرامت هشت نفر انتخاب و هدایای به یادگار از مهدی سیم ریزمعاونت هنری موسسه آفرینش های هنری دریافت نمودند همچنین نمایشگاهی از آثار برگزیده نقاشی برگزار شده است که تا پایان هفته آینده این نمایشگاه بر پا بوده و علاقمندان می توانند به بازدید آثار بپردازند.

گالری تصاویر

تاريخ: ۱۳۹۴/۶/۷