دهه کرامت روزهایی سرشار از شور و عشق و شادی برای کودکان منطقه خواجه ربیع

 دهه کرامت روزهایی سرشار از شور و عشق و شادی برای کودکان منطقه خواجه ربیع

این روزها مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی در کانون توجه کودکان و نوجوانان منطقه خواجه ربیع است ، مجتمع امام خمینی در جشن خورشید میزبان دلهای کوچکی است که دور هم جمع می شوند و برای تولد صاحب این خانه جشن می گیرند.

در ابتدای این جشن کارگاه نقاشی و خوشنویسی که به صورت رایگان به آموزش این دو هنر می پردازد با استقبال شایان توجهی روبرو شده است از دقایقی قبل از ساعت مقرر ، کودکان و نوجوانان دور میزها جمع شده و خود را آماده گرفتن درس جدید می کنند ، یک ساعت آموزش هنر به سرعت می گذرد و بچه ها راهی سالن اجتماعات می شوند .

با ورود به سالن ، بچه ها خود را در مقابل یک قهوه خانه سنتی می بینند و استاد جواد محمد زاده از پیشکسوتهای تئاتر مشهد درنقش صاحب این قهوه خانه میزبان بچه هاست و در کنار شخصیت های دیگر عروسکی هر روز با یک نمایش به آموزش مسائل اخلاقی و رضوی می پردازند .

از دیگر نقاط قوت این جشن ، اجرای مجری توانمند محمد صادق زاده است که توانسته به خوبی با کودکان و نوجوانان ارتباط برقرار کرده و لابلای اجرای برنامه ، مسابقه و لطیفه های دلنشین نکات اخلاقی آموزنده ای را نیز عنوان می کند .

جشن خورشید با برگزاری بخش های متنوع کارگاه نقاشی و خوشنویسی ، بازی ، مسابقه ،پرده خوانی و نمایش سعی بر این دارد که ساعاتی دلنشین و خوش آیند برای کودکان و نوجوانان منطقه رقم بزند .

این برنامه همه روزه در ایام دهه کرامت از ساعت 16 الی 19 در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد .

 

 

 

 

 

تاريخ: ۱۳۹۴/۵/۲۸